بهترین شرکت طراحی بام سبز

بهترین شرکت طراحی بام سبز

Table of Contents

با موضوع بهترین شرکت طراحی بام سبز در خدمت شما هستیم.

دنیای شرکت های بام سبز حول پروژه ها می چرخد. و گرچه می دانید که اداره کردن این پروژه ها به صورتی که سودآور باشند مهم است، اما همیشه مشخص نیست که برای اطمینان از نتیجه مورد نظر خود باید چه مواردی را رعایت کنید. رشد و موفقیت نهایی شرکت شما با ثبات نتایج تعیین خواهد شد.

و این نتایج تنها در صورتی حاصل می شود که تیم شما به طور مداوم اهداف مورد نظر را برآورده کند. سوالی که اینجا مطرح می شود این می باشد که شرکت های معماری سبز چه نکاتی را باید رعایت کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند؟

یا بهترین شرکت های طراحی سبز چگونه اند؟ شاخص های کلیدی عملکرد موثر (KPI) معیارهای مهم برای اطمینان از دستیابی به هر هدف تجاری هستند.

بهترین شرکت طراحی بام سبز
بهترین شرکت طراحی بام سبز

این که آیا شما 3 یا 300 پروژه را مدیریت می کنید تفاوتی ندارد ، KPI می تواند به شما کمک کند یک تصویرکلی از وضعیت پروژه های شما ارائه دهد. این دانش به شما کمک می کند تا به طور مداوم روند کار مدیریت پروژه را بهبود ببخشید، با اطمینان از مهلت های مقرر پیروی کنید و وقت خود را به حداکثر برسانید.

در نتیجه شرکت شما عملکرد خوبی خواهد داشت و جزو شرکت های خوب طراحی قرار می گیرد. در اینجا چند مورد از این شاخص ها را برای دست یابی به یک شرکت طراحی بام سبز خوب و پربازده بیان کرده ایم:

معماران موفق ویژه

شما باید بدانید که یک شرکت طراحی سبز پربازده چه ویژگی هایی دارد و طبق آن انتخاب بهتری برای تیم و شرکت طراحی سبز خود داشته باشید .

قدرت تجسم بالا برای یک طراح معمار یا طراح معماری سبز برای طراحی بام سبز بسیار مهم و اساسی می باشد. طراحان باید دارای قدرت بسیار بالا برای تجسم فضا داشته باشند. همچنین ا تیم طراحی لازم است از قدرت تخلیل بسیار بالایی برخوردار باشد. و همچنین بتواند با یک هزینه مناسب و خوب بهترین مواد و مصالح را برای ساخت هر المانی یا فضایی در نظر بگیرد .

یک دفترطراحی بام سبزو یا معماری  باید پیش از شروع هر پروژه ای همه جزئیات فضا را تجسم کند و قادر باشد همه ی موارد را به خوبی برای شما توضیح دهد .

معماران موفق ویژه
معماران موفق ویژه

ضریب OHM

ضریب (OHM) مربوط به هزینه های غیر پروژه ای است (مانند هزینه های غیرمستقیم از جمله نیروی کار غیرمستقیم) که به صورت درصدی از کل کار مستقیم بیان می شود. این یکی از حیاتی ترین KPI هاست زیرا برای تعیین دقیق سودآوری شرکت طراحی سبز مورد نیاز است. ضریب OHM کم به معنای سود بالاتر و بالعکس است.

برخی از شرکت ها ترجیح می دهند هر سه ماهه ضریب سربار را محاسبه کنند ، در حالی که برخی دیگر این کار را سالانه انجام می دهند. اگر می خواهید هزینه های OHM را کاهش دهید ، باید هزینه های غیر مستقیم را با دقت بیشتری مدیریت کنید. درنتیجه بازدهی شرکت بالا می رود

ضریب OHM
ضریب OHM

کانالهای ارتباطی

همکاران می توانند می تواند جو اجتماعی یک دفتر را بهبود بخشند .دفاتر طرح آزاد از جایگزین های خود اجتماعی ترند نیاز به تعیین جلسه ، هنگامی که نیاز به گفتگو در مورد چیزی دارند به سادگی به یکدیگر مراجعه کنند. این همچنین می تواند به افراد کمک کند تا به خوبی در تیم ادغام شوند که این مهم می توند برای یک شرکت طراحی بام سبز سود آور باشد.

همکاری

تسهیل جلسات خرد به خودی به خود از ویژگی های یک محل کار پربازده است. دفاتر طرح آزاد روحیه تیم را تقویت می کنند و در مقابل فضای فردی بسته ، فضایی اجتماعی ایجاد می کنند.

اشتراک مکرر ایده ها معمول است زیرا کارفرما بیشتر در دفترکار صحبت می کنند تا اینکه مجبور شوند در جلسات رسمی شرکت کنند. هنگامی که تیم ها با هم کار می کنند خوب است که همه در یک اتاق باشند تا کارها را تا حد امکان با بهره وری انجام دهند.

بودجه

مزیت دیگری که ممکن است فوراً به ذهن خطور نکند ، بودجه است. داشتن یک دفتر کار با برنامه باز می تواند در هزینه شرکت صرفه جویی کند ، زیرا هزینه های ساخت و ساز ، تجهیزات اداری و… کاهش می یابد.

مشاغل همچنین می توانند در هزینه ی تجهیزات صرفه جویی کنند زیرا فضای عمومی امکان استفاده مشترک از منابعی مانند چاپگرها و منگنه ها را فراهم می کند.

میزان بهره وری

میزان بهره وری، درصد ساعاتی است که صرف پروژه های قابل پرداخت می شود. به عبارتی، تعداد کل ساعات کار است.

میزان بهره وری برای شرکتهایی که وقت خود را به مشتری می پردازند مهم است و نیاز به رساندن حداکثری زمان تولید کارکنان را دارند زیرا به استفاده ی پربازده از یک فرد یا شرکت کمک می کند.

در واقع این فاکتور، میزان کارایی و عملکرد کلی یک کارمند را نشان می دهد. به عنوان مثال ، اگر یک کارمند 40 ساعت در هفته کار کند و 30 ساعت از آن قابل پرداخت باشد ، میزان کارایی  او 75٪ است. اگر نرخ بهرهوری شما خیلی زیاد است ، احتمالاً باید منابع بیشتری اضافه کنید.

وقتی نرخ شما خیلی پایین است ، این می تواند به این معنی باشد که شما به اندازه کافی کار نمی کنید. و برای اینکه شرکتی پربازده و خوبی داشته باشید باید میزان بهره وری را بالا ببرید.

نرخ موثر هزینه

نرخ موثر هزینه ، هزینه واقعی اشتغال هر شخص و کاری است که انجام می دهد. این معیار از آن جهت مهم است که به شما تصویری واقعی از هزینه ی یک کارمند بصورت ساعتی ارائه می دهد و می تواند به شما کمک کند تعیین کنید برای خدمات دهی هر یک از کارمندان، باید چه مبلغی را پرداخت کنید تا سودآوری داشته باشد.

اگر نرخ هزینه موثر شرکت شما زیاد است ، این نشانه ی این است که شما بیش از حد هزینه پرداخت می کنید یا کارمند شما زمان زیادی را صرف کارهای غیرقابل پرداخت می کند.

نسبت سود به درآمد

نسبت سود به درآمد نشان دهنده تأثیر شرکت در تکمیل پروژه ها با سودآوری است. نسبت سود به درآمد با تقسیم سود (پس از محاسبه هزینه ها و حقوق اما قبل از توزیع مالیات ها و…) بر درآمد خالص عملیاتی تعیین می شود. هرچه این عدد بیشتر باشد ، شرکت شما سودآورتر است. اگر نسبت سود شما به درآمد کم است ، می توانید هزینه های داخلی زیادی را صرف نظر کنید.

درآمد خالص به ازای هر کارمند

درآمد خالص به ازای هر کارمند به شما نشان می دهد به طور متوسط ​​میزان درآمد هر یک از کارمندان شما چیست. این معیار ابزاری تحلیلی معنی دار است زیرا میزان کارایی شرکت شما از کارمندان خود را اندازه گیری می کند.

درآمد خالص خود را برای هر کارمند با درآمد سایر شرکت های همان صنعت مقایسه کنید یا از آن برای بررسی تغییرات در شرکت خود استفاده کنید.

اگر میانگین شما پایین بیاید ، این بدان معنی است که درآمد کمتری برای هر کارمند کسب می کنید. اگرچه پیگیری همه این KPI ها بسیار ترسناک به نظر می رسد ، اما برای سلامت مالی و موفقیت شرکت های طراحی و مهندسی بسیار مهم است.

پیشنهاد می کنیم از پست مزایای بام سبز دیدن کنید.

ساده ترین راه برای ردیابی این معیارها استفاده از پلتفرمی مانند BQE Core است

ساده ترین راه برای ردیابی این معیارها استفاده از پلتفرمی مانند BQE Core است. Core مدیریت پروژه ، پیگیری زمان و هزینه ، صورتحساب ، حسابداری و هوش تجاری را در یک پلت فرم واحد ارائه می دهد، که به شما این امکان را می دهد تا تمام داده های شما را جمع کند و KPI ها را در زمان واقعی به شما ارائه دهد ، بنابراین شما و تیم خود می توانید با بصیرت بیشتری تصمیمات تجاری را بگیرید.

به طور کلی، یک شرکت طراحی بام سبز و حتی همه ی شرکت های معماری و طراحی خوب، باید هم از دانش و اطلاعات معماری و طراحی و محوطه سازی برخوردار باشند و هم از سایر رشته ها نیز اطلاعات قابل قبولی داشته باشد،

مثلاً اگر تصمیم به ساخت یک بام سبز را دارید باید بدانید برای هر قسمت از طراحی چه سبک مناسبی احتیاج دارید و برای ساخت آن سازه ی ساختمان و متریال و مصالحی که به کار می برید بهترین باشد. باید بدانیم چه رنگ ها و چه فضاهایی با چه سبکی مناسب می باشد و در نهایت طراح نهایی را ارائه و اجرا کنیم. در این صورت است که می توانیم بهترین باشیم.

از اینکه تا انتهای پست بهترین شرکت طراحی بام سبز با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید